Pieczątki Modico i Nomo

Oferowane przez Modico pieczątki wpisują się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Za ich wyborem przemawia ekologiczny charakter stempli (powstają bez generowania szkodliwych dla środowiska naturalnego odpadów) oraz wysoka wydajność. Dodatkowym atutem pieczątek i stempli Modico i Nomo są oprawy, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w taki sposób, aby zapewniały lekkość i przyjemność stemplowania w każdych warunkach.

Pieczątki: Bydgoszcz i okolica

Współpracujące z Modico punkty usługowe działają na terenie całej polski, także w Bydgoszczy. Wspólnie z Partnerami dostarczamy klientom biznesowym, instytucjom i osobom prywatnym wysokiej jakości pieczątki beztuszowe. Pieczątki i stemple wykonujemy w technologii Sun Stamper przy użyciu intuicyjnych w obsłudze maszyn błyskowych Modico i akcesoriów Modico i Nomo. To pozwala nam dostarczać pieczątki charakteryzujące się:

  • wysoką jakością odbicia – rozdzielczość wynosząca ponad 900 dpi pozwala na uwzględnienie w projekcie stempla treści, grafiki, a nawet zdjęć,
  • najprawdopodobniej najwyższą na rynku wydajnością bez uzupełniania tuszu – trwałość pieczątki jest szacowana na nawet 20000 wyraźnych odbić lub 7 lat pracy, a gdy przyjdzie czas na 20001 odbitkę tusz można w łatwy sposób uzupełnić (samodzielnie lub w punkcie usługowym),
  • dużą różnorodnością – dzięki dywersyfikacji opraw Modico i Nomo pieczątki beztuszowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, także jako stemple okrągłe.

pieczątki Bydgoszcz

Dla Partnerów

Planujesz rozszerzenie oferty swojego punktu o wyrób pieczątek i stempli? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z technologią Sun Stamper i maszynami błyskowymi Modico. Dzięki oferowanym urządzeniom i akcesoriom Modico i Nomo będziesz mógł wyrabiać wysokiej jakości pieczątki od ręki. W większości punktach usługowych oferujących pieczątki Modico stemple są gotowe w zaledwie 5 minut! Ich dodatkową zaletą są oprawy, które z powodzeniem odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze pieczątki znajdziesz również w innych miastach, takich jak Białystok, Warszawa czy Olsztyn. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców w całej Polsce. Postaw na najwyższą jakość.