Pieczątki betuszowe: Ekonomiczne, ekologiczne i komfortowe w użytkowaniu

Potrzeby współczesnego biznesu wykraczają poza to, co oferują tradycyjne technologie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i klientów indywidualnych oferujemy pieczątki beztuszowe wykonane w technologii Sun Stamper. To najprostsza i najszybsza na rynku technologia wyrobu pieczątek, która zakłada ograniczenie odpadów do absolutnego minimum. Pieczątki beztuszowe powstają bez użycia klejów oraz szkodliwych dla środowiska naturalnego odpadów, a ergonomiczne oprawy oferujące możliwość łatwego uzupełniania tuszu i wymiany gumki zapewniają wieloletnią eksploatację i zawsze aktualną treść pieczątki.

Pieczątki: Kraków i okolica

Na terenie kraju działa już 165 punktów (lokalizacje możesz sprawdzić tutaj), w których możesz wyrobić pieczątki Modico i Nomo. W samym mieście Kraków jest ich kilka, a ich liczba stale rośnie. Znajdziesz w nich wysokiej jakości pieczątki beztuszowe. Pieczątki beztuszowe wykonujemy w technologii Sun Stamper przy użyciu maszyn błyskowych Modico i akcesoriów Modico i Nomo. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów poszukujących stempli:

  • precyzyjnych – rozdzielność wynosząca ponad 900 dpi gwarantuje wysoką jakość odbicia niezależnie od tego, czy w treści stempla znajduje się tekst, grafika czy zdjęcie,
  • ekonomicznych w użytkowaniu – trwałość pieczątki jest szacowana na nawet 20000 wyraźnych odbić lub 7 lat pracy, co przekłada sią na 5 razy więcej odbić niż w tradycyjnych pieczątkach w automatach,
  • dopasowanych do indywidualnych potrzeb – duża dywersyfikacja opraw Modico i Nomo pozwala na wyrób pieczątek w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach.

Pieczątki Kraków

Dla Partnerów

Prowadzisz punkt usługowy w Krakowie lub okolicy? Planujesz rozszerzyć swoja ofertę o wyrób pieczątek? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Modico. Pieczątki beztuszowe to przyszłość. Oferują wysoką jakość w korzystnej cenie, można je szybko i łatwo wykonać, a wysoka wydajność w połączeniu z ergonomicznymi oprawami Modico i Nomo gwarantują przyjemne i lekkie stemplowanie w każdych warunkach.

Naszym Partnerom zapewniamy nowoczesne maszyny błyskowe Modico oraz akcesoria niezbędne do wyrobu pieczątek beztuszowych Modico i Nomo.

Nasze pieczątki znajdziesz również w innych miastach, takich jak Sandomierz, Sosnowiec czy Toruń. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców w całej Polsce. Postaw na najwyższą jakość.