Pieczątki beztuszowe: Przyszłość stemplowania

Potrzeby współczesnego biznesu różnią się od potrzeb, jakie firmy deklarowały jeszcze kilka lat temu… Inne są również pieczątki. Łącząc technologię wyrobu ekologicznych pieczątek beztuszowych z prostymi i intuicyjnymi w obsłudze maszynami błyskowymi Modico stworzyliśmy nową jakość stemplowania – pieczątki i stemple Modico i Nomo. Oferowane pieczątki charakteryzują się licznymi zaletami. Można je szybko wykonać i intensywnie użytkować, bez obaw, że zabraknie tuszu czy automat zacznie się zacinać po wykonaniu kilkudziesięciu pierwszych odbić.

Pieczątki: Poznań i okolica

Klientów z terenu miasta Poznań i okolicy zachęcamy do skorzystania z usług lokalnych punktów usługowych oferujących wyrób pieczątek beztuszowych w technologii Sun Stamper. Oferowane przez nas pieczątki to gwarancja:

  • niezawodnej pracy – pieczątki Modico i Nomo zapewniają nawet 5 razy więcej odbić niż tradycyjny automat bez konieczności uzupełniania tuszu,
  • komfortu użytkowania – oprawy pieczątek Modico i Nomo zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać ergonomię pracy nawet podczas intensywnego użytkowania,
  • prostoty działania – stemple pracują płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe (tusz możesz uzupełnić samodzielnie lub w wybranym punkcie usługowym) i nie powoduje zabrudzeń.

To wszystko sprawia, że pieczątki beztuszowe Modico i Nomo są coraz chętniej wybierane przez użytkowników. Szeroki wachlarz kształtów i rozmiarów, przy jednoczesnym maksymalnie dużym odbiciu przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy pozwala na dopasowanie treści stempla do indywidualnych potrzeb każdego biznesu.

Pieczątki Poznań

Dla Partnerów

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić ofertę swojego punktu usługowego? Pieczątki Modico i Nomo to najlepsza odpowiedź. Oferujemy wysokiej jakości maszyny błyskowe Modico oraz akcesoria niezbędne do produkcji pieczątek. Nasze pieczątki możesz wyrabiać na poczekaniu – w większości punktów usługowych, które wdrożyły technologię Sun Stamper i maszyny błyskowe Modico wyrób pieczątki nie zajmuje więcej niż 5 minut.