Pieczątki beztuszowe: wydajne, trwałe i wygodne w użytkowaniu

Przemysł oraz sektor usług we współczesnej gospodarce wymaga zastosowania innowacyjnych technologii, które będą chroniły środowisko przed ich nadmiernym, negatywnym wpływem. Dlatego podczas produkcji nowoczesnych pieczątek Modico i Nomo wykorzystujemy nowoczesną technologię Sun Stamper – to najszybsza i najprostsza metoda wyrobu pieczątek, która pozwala maksymalnie ograniczyć poprodukcyjne odpady. Podczas wytwarzania pieczątek nie stosujemy klejów oraz substancji szkodliwych dla środowiska. Wysoka trwałość naszych stempli przyczynia się z kolei do ich wieloletniego użytku i długiego cyklu życia (nawet do 7 lat bez uzupełniania tuszu!) w rękach naszych klientów.

Pieczątki: Toruń i okolica

Na terenie Polski działa już ponad 150 punktów, w których mogą Państwo wyrobić pieczątki Modico i Nomo – znajdują się one również w Toruniu i okolicach. Klienci z Torunia mogą sprawdzić niezawodność naszych beztuszowych pieczątek oraz ich ekspresową produkcję przy użyciu maszyn błyskowych Modico. Krótki czas produkcji pieczątek pozwala nam zaspokajać rosnące oczekiwania klientów, którzy wymagają od nas dynamicznego działania. To, co klienci doceniają w naszych pieczątkach Modico i Nomo, to przede wszystkim:

  • precyzyjne wykonanie – to wszystko dzięki rozdzielczości wynoszącej ponad 900 dpi, która gwarantuje wysoką jakość odbicia, bez względu na to, czy w projekcie stempla klient potrzebuje umieścić tekst, grafikę czy zdjęcie;
  • wyjątkową trwałość – naszymi pieczątkami klient może wykonać nawet 20000 wyraźnych odbić lub używać jej przez 7 lat bez uzupełniania w nich tuszu;
  • personalizacja – ogromny wybór kształtów i kolorów opraw pieczątek Modico i Nomo oraz duża elastyczność podczas tworzenia projektu ich odbicia sprawiają, że klient może dopasować pieczątkę idealnie do swoich potrzeb.

pieczątki Toruń

Dla Partnerów

Prowadzisz lub otwierasz właśnie punkt usługowy w Toruniu lub okolicy? Może chcesz rozszerzyć swoją ofertę o wyrób pieczątek? Z naszymi produktami to temat łatwy i przyjemny – sprawdź naszą szczegółową ofertę. Pieczątki beztuszowe to technologia przyszłości – zarówno dla producentów, pośredników, jak i odbiorców końcowych, to produkty wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Chętnych do współpracy partnerów biznesowych wyposażymy w nowoczesne maszyny błyskowe Modico oraz zabezpieczymy odpowiednią wiedzą merytoryczną i niezbędnymi do produkcji pieczątek akcesoriami.