Pieczątki Modico i Nomo: Nowa jakość stemplowania

Pieczątki to akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej firmie. Starając się jak najlepiej odpowiadać na rosnące potrzeby i oczekiwania biznesu względem jakości i dostępności oferowanych stempli wdrożyliśmy innowacyjną na krajowym rynku technologię pieczątek beztuszowych Sun Stamper. To najprostsza, a zarazem najbardziej wydajna technologia, dzięki której stemple są gotowe w zaledwie 5 minut. Szybki czas wyrobu idzie w parze z wysoką jakością każdej pieczątki.

Pieczątki: Wrocław i okolica

Firmy, instytucje oraz osoby prywatne poszukujące wysokiej jakości pieczątek i stempli zapraszamy do skorzystania z usług lokalnych punktów we Wrocławiu. Nasi Partnerzy oferują ekspresowy wyrób pieczątek beztuszowych, które odznaczają się:

  • wysoką precyzją – rozdzielczość wynosząca 900 dpi zapewnia wysoką jakość odbicia tekstu, grafiki, a nawet zdjęcia (pieczątki jedno- i wielokolorowe),
  • ekonomicznym użytkowaniem – pieczątki Modico i Nomo zapewniają nawet 5 razy więcej wyraźnych odbić niż tradycyjny automat bez konieczności uzupełniania tuszu,
  • dopasowaniem do indywidualnych potrzeb – duża różnorodność oferowanych opraw na wyrób pieczątek w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach.

Dodatkową zaletą pieczątek Modico i Nomo jest maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy. Dzięki temu cała treść mieści się na relatywnie niewielkich i łatwych w przechowywaniu stemplach, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Są lekkie, nie brudzą i nie wymagają żadnych specjalnych warunków przechowywania.

Pieczątki Wrocław

Dla Partnerów

Planujesz rozszerzenie zakresu działalności? Myślisz o wyrobie pieczątek? Chcesz oferować swoje produkty od ręki? Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Technologia Sun Stamper i maszyny bysłkowe Modico pozwalają na ekspresowy wyrób wysokiej jakości stempli i automatów stemplarskich w ergonomicznych oprawa. Nasze pieczątki odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Za ich wyborem przemawia łatwość stemplowania i niezawodność. Trwałość stempli Modico i Nomo jest szacowana nawet do 20000 odbić lub 7 lat pracy bez uzupełniania tuszu.

Nasze pieczątki znajdziesz również w innych miastach, takich jak Warszawa, Sosnowiec czy Toruń. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców w całej Polsce. Postaw na najwyższą jakość.