Pieczątki beztuszowe: Stemple nowej generacji od ręki

Współczesny biznes charakteryzuje się wysoką dynamiką działania. Firmy działają szybko i takiego samego działania oczekują od swoich partnerów. Pieczątki Modico wykonane w technologii Sun Stamper to najlepsza odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu. Można je łatwo i szybko wykonać – w większości punktów cały proces zajmuje nie więcej niż 5 minut – jednocześnie zapewniając wysoką jakość odbicia oraz komfort pracy z oprawą. Oprawy Modico i Nomo zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby praca z nimi była przyjemna i nie męczyła dłoni.

Pieczątki: Łódź i okolica

Klientów zainteresowanych zleceniem wykonania wysokiej jakości pieczątki dla firmy, instytucji lub osoby prywatnej zachęcamy do skorzystania z usług naszych punktów w Łodzi. Na terenie miasta Łódź działa kilka punktów oferujących pieczątki Modico, a ich liczba stale rośnie.

Swoją popularność pieczątki beztuszowe zawdzięczają licznym zaletom. Są:

  • precyzyjne – wysoka rozdzielczość gwarantuje precyzyjne odbicie niezależnie od tego, czy w treści stempla znajduje się tekst, grafika czy zdjęcie,
  • ekonomiczne w użytkowaniu – z jednego stempla możesz wykonać do 20000 wyraźnych odbić bez konieczności uzupełniania tuszu (to pięć razy więcej niż w przypadku tradycyjnej pieczątki w automacie),
  • różnorodne – oprawy Modico i Nomo pozwalają na wyrób pieczątek w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, podczas gdy maksymalnie duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy zapewnia wysoką czytelność informacji.

Pieczątki Łódź

Dla Partnerów

Prowadzisz punkt usługowy lub planujesz otwarcie nowego? Rozważ wzbogacenie jego oferty o pieczątki i stemple beztuszowe. Oferujemy technologię umożliwiającą wyrób wysokiej jakości pieczątek od ręki. Całość procesu produkcyjnego opiera się na standardowych drukarkach cyfrowych i maszynach błyskowych Modico. Zapewniamy urządzenia oraz akcesoria niezbędne do wyrobu pieczątek w oprawach Modico i Nomo. Wysokiej jakości oprawy stemplarskie odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, podczas gdy technologia Sun Stamper pozwala na wykonanie pieczątek o najwyższej wydajności na rynku. Trwałość stempli Modico została określona na nawet 20000 wyraźnych odbić lub 7 lat pracy bez uzupełniania tuszu.

Nasze pieczątki znajdziesz również w innych miastach, takich jak Warszawa, Sosnowiec czy Toruń. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców w całej Polsce. Postaw na najwyższą jakość.